Deltares Kennisgebruikersdag

Kennis krijgt pas waarde als die wordt uitgewisseld, verspreid en toegepast. Deltares ontwikkelt kennis en kennisproducten die deltagebieden veiliger en leefbaarder maken. Om het gebruik daarvan te stimuleren en terugmelding te krijgen over de bruikbaarheid, organiseren we binnenkort de eerste Deltares Kennisgebruikersdag.

Deltares ontwikkelt kennis voor overheden en bedrijfsleven. Daarbij gaat het over onderwerpen als bescherming tegen overstromingen, kwaliteit en beschikbaarheid van water en bodem, bouwen op, in en onder slappe grond en de doorwerking van dit alles in gebiedsinrichting. Met onze kennis ondersteunen we beleidsvorming bij de overheid en de uitvoeringspraktijk en de exportpositie van het bedrijfsleven.

Veel van die kennis is klaar voor gebruik. Precies die ‘pareltjes’ presenteren we op 14 september aanstaande. Aan marktpartijen en aan overheden, om gezamenlijk vast te stellen of dit inderdaad een bijdrage levert bijdraagt aan hun activiteiten en het realiseren van een duurzaam gebruik van deltagebieden.

1e Deltares Kennisgebruikersdag
Fort Voordorp, Groenekan (nabij De Bilt)
14 september 2010, 10.00 – 15.30 uur

fort voordorp

De dag begint met een plenair programma waarin de maatschappelijke waarde van kennis wordt besproken. De middag bestaat uit parallelsessies waarin inhoudelijk op tien innovaties wordt ingegaan. Participatie van de aanwezigen, met het oog op de praktische toepasbaarheid, staat in deze sessies centraal.

Op de kennismarkt worden tot slot nog eens een twintigtal toekomstige ontwikkelingen kort gepresenteerd. Deelnemers kunnen hier op informele wijze makelen & schakelen – met  diverse Deltares-experts en uiteraard ook met elkaar.

Het programma, meer informatie over de locatie en het aanmeldingsformulier treft u op deze pagina aan.

Meer informatie